13 Nisan 2015 Pazartesi

BB Creamler ve Renkli Nemlendiriciler - Pure Beauty, Nars, Dıor

Merhabalaaaar :)Öncelikle sınav haftam dolasıyla bunların arasına Pure Beauty nin cc Creamini eklemek istiyordum ama alışveriş yapamadım dahada fazla geciksin istemedim. bir an önce yazıyım dedim. Ve oradaki tatlı makyaj süngeri sandığınız gibi Beauty Blender değil Avonun yeni makyaj süngeri en kısa zamanda onunda inceleme yazısını yazarım diye umuyorum.  


öncelikle bu tatlış sevimli kabı bulunan pure beautye bir bakalım neymiş nasılmış kimlerdenmiş ne kadarmış. Pure Beauty ile tanıştıktan sonra param cebimde kalmaya başladı ve artık daha çok farklı şeyler deneme fırsatım oldu diyebilirim. İlk defa Pure Beauty markasıyla tanıştığım ürünlerin yazını şurada tıklayarak bulabilirsiniz. Koreliler bu işi biliyor bence fazlasıyla iyiler. hem uygun fiyatlı hemde mükemmel ne desem bilemedim bence o fiyata göre çok çok iyi. ne desem bilemedim. fiyatı 25 tl sanırım. Bana Çok sevimli bi arkadaşım olan Neslihan dan hediye geldi. bence iyi ki de geldi. şimdi gelelim o minnoş paketin içine. Yapısı ne ıslak bitiş nede pudralı bir bitiş. ama kuru ciltlerin iyi bir nem takviyesiyle kullanmasını tavsiye ederim. rengi Nötr ne pembe alt ton ne sarı grimsi bir rengi var. yüzünüzde çok makyaj makyaj durmuyor. nem vermiyor. orta kapatıcılık da bahar için ideal. yazın ben ten ürünü kullanmayı sevmiyorum. yüzümü yakıyormuş gibi hissediyorum. buda orta kıvamda bir ürün olduğu için havalar biraz daha ısınınca tercih etmem. 


Gelelim Nars Renkli Nemlendiriciye.... Aşığım Aşık. müthiş ya incecik su gibi ışıl ışıl. kapatıcılık 10 üzerinden 2 yani yok gibi cilde bir ışıltı kazandırmak amaçlı çok çok tatlış bir ürün. nemlendirmesi güzel kalıcılıgı 3 4 saat günlük kullanım için çok ideal. ağır bir ürün değil. Bu benim ikinci tüpüm. bittikçe alıyorum. bu ürünün fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 115 TL. Vazgçemeyeceğim 10 makyaj malzemesinin arsında olur muhakkak. kıyaslamamak lazım. Çünkü bu bir bb cream sınıfında değil. renkli nemlendirici olduğu için bir kapatıcılık kesinlikle söz konusu değil.  


Dıorun bb Creamınide beğenemedim niye dersek çok pudra bitiş turumcumsu bi tuhaf biz barışamadık. Sıradaki görselde de  renk tonlamalarını  görebilirsiniz. Çiçek: Home sweet Home

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder