12 Temmuz 2015 Pazar

Bayram İndirimiHer yerde inanılmaz bir indirim söz konusu. Zara Mango oysho vb. Gibi aklınıza gelecek  bir çok marka indirime dahil. Ben yine bir okuldan sonra ile başlayacağım :) ama bu son çünkü tek ders sınavından sonra kendime mezuniyet hediyeleri aldım. Okula yakın olan Cevahir AVM yi seçtim. Ve  bu güzellikleri eve götürdüm.

Debenhams in kozmetik reyonunda markalarda çeşitli indirim var. Yves Saint Laurent te ise yanılmıyorsam %20 veya 30 indirim vardı. Bende betüşün  önerisi ve oradaki marka uzmanı Canan hanımın ilgisi sabrı ve bilgisiyle çok çok memnun kaldığım Touche  Eclat fondötenin b20 rengini aldım. Kuru ve karmadan kuruya dönük cilt tipleri için oldukça başarılı ve orta seviye kapatıcılığa sahip oldukça güzel ıslak bitişi bir ürün beni gayet memnun etti.
Bu sevimli küçük far ise inanin beni şaşırttı. Kaşlarimi koyulastirmadan tamamen gür bir görüntü sağlayarak doldurdu ve inanılmaz dogal durdu. Bayıldım ve göz makyajını yumuşatmak için veya tek renk hafif derinlik kazandırmak için oldukça başarılı. Ben birde kontör yapmayı deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak far 4 numara fason olarak geçiyor Bu Görseli gratis den aldığın true macth  kapatıcı için koydum.  Gratis mağazalarında inanılmaz bir indirim var. Hemen hemen bir çok marka yüzde 40 a girmiş bende kaçırmayım dedi  ve aldım iki üç tanede pamuk aldım.  Gayet başarılı aydınlık 10 üzerinden 7 kapatıcılığa sahip hafif yapmayı sayılabilecek bir ürün ben çok marka sahip olmadığım için Baha fazla bile açıkçası 02 vanilla rengi gayet uyumlu oldu.


Ve Charles anda Keith mağazalarında %50-60 bir indirim vardı. Hem pahalı değil hem kaliteli oldukça iş gören bir marka uğrayın derim. Indirimsiz fiyatları 300 400 500 aralığında gayet mutlu edici bir marka bence klasik siyah ufak bir cantaya ihtiyacim vardı iki model arasında kaldım muhtemelen eden diğerinde alırım. 


Vs parfüm body mistlerinde 1 alana 1 bedava fırsatı var bende bu iki kokuyu tercih ettim. Angel gold üst noktalarda hint inciri, pomelo bitkisi, kırmızı meyveler, portakal ve bergamot bulunuyor orta notalarda yasemin lale pembe nilüfer sandalağacı amber  e vanilya içeriyor.  Love me ise çiçekçi olarak tanımlanımlanıyor ama tatlı bir koku notalarında neroli fransız nergisi ve kehribar bulunuyor.
 Benim alışverişim bu kadar hepinize sağlık mutlu huzurlu güzellik dolu günler dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder