4 Nisan 2015 Cumartesi

Mac Strobe Cream Ve Işıltılı Sağlıklı Bir GörünümMerhabalaaaar

Bahar ayının gelmesiyle birlikte yüzlerinize yerleşen gülümsemenin yanı sıra ışıl ışıl sağlıklı ve canlı ciltler görmek herkesin hemen hemen isteklerindendir. bende bu görünüm için temel konu olan mac strobe cream ve bazı daha önce yazılarını yazmış olduğum ürünlerin konbinasyonu ile bu görünümü nasıl elde edebileceğimiz hakkında fikirler vereceğim :)) 


Öncelikle müthiş bir krem hemen cildiniz ışıl ışıl oluyor. ben tek başına da bazen cildimi canlandırmak istediğimde kullanıyorum. genelde fondötenimin altına kullanıyorum. Ürün 40 tl 30 ml. bence seyahat boy olarak satılan boyu alın daha avantajlı 50 ml 120 tl iken 120 tl ye büyük boy yerine küçük boy alınca 70 ml fazla almış oluyoruz :D 
ışıltılı bir ten makyajı için benim önerim önce nemli bir cilt ve ardından strobe cream gibi ışıltılı bir baz çok çok hafif kapatıcılığı olan fondöten neden mi böyle hafif bir fondöten çünkü çok kapatıcı bir ürünle altına sürdüğünüz ürünün etkisini kaybeder ve son derece donuk bir cilt elde edersiniz. bunun için daima ışığı yansıtan ürünler tercih etmeliyiz :)


Narsın bu ürünleriyle de cildinizi hem aydınlatıp hem renklendirebilir. Aynı amanda pudra bitişli ve pudralı ürünlerden uzak durup  daha doğal ve ışıl ışıl capcanlı bir makyaj yapmış olursunuz. hafif ve fresh görünümlü cilt makyajlarını her zaman tavsiye ediyorum güzellik ve mutluluk dolu günler dilerim :)))))))))))))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder